Durmstrang
Forum trenutno ne radi. ZATVOREN JE ! Kada se ponovno otovori i bude radio biti ćete obaviješteni !

Preko e-maila.

Pozdrav !

Join the forum, it's quick and easy

Durmstrang
Forum trenutno ne radi. ZATVOREN JE ! Kada se ponovno otovori i bude radio biti ćete obaviješteni !

Preko e-maila.

Pozdrav !
Durmstrang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igre: kralj/kraljica brda

+3
Bajo
x Diyala x
Smithex The Vampire
7 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Smithex The Vampire pon oľu 24, 2008 12:22 am

Nece vukodlak vladati nad vampirom! Kada sam ovo saopstio svojoj sabraci, pojavila se tolika zedj za krvlju. Taman kad pada noc, dolazimo ti. Polako prilazimo. Veseli smo, a i nervozni. Zelimo da te dohvatimo, a imamo vremena za mucenje na pretek. I sjedis ti, i promatras kako zadnji zracak sunca ne staje, i ti si opet dlakava. Osjecas se nelagodno. Njusis nevolju. Njusis borbu. Njusis neprijatelje. I njusis ono najgore: smrt. Polako te opkoljavamo, i prilazimo ti. Postajes nervozna. Sta li to suska, i da li je to miris vampira? Vukodlacima nikada pamet nije bila jaca strana. Iskacemo. Hrpa vampira te napada. Hrpa vampira napada ne brdo koje je zauzeo vukodlak. Zelis pobjeci. Ali kuda? Nemas gdje kolac da pobodes koliko nas ima. Ja te prvi dohvatim. Oborim te na zemlju. Udarim te. Pridruze mi se ostali vampiri. Udaramo te. I udaramo. Cini ti se satima. Prestanemo jednog trenutka. Osjetis kako te neko dize. Hrpa ruku te dira, i veze. Jedva otvoris oci. I vidis. Vidis stravu. Uzas. Mrznju. Vidis hrpu vampira, a vidis u zadnjim redovima kako ti smrt mase. Dovukli smo te na drvo. Vezemo ti vrat. Vidis kako se svi smiju. Vicu od zadovoljstva. A smrt se krece. Krece prema tebi. Vezali smo ti omcu oko vrata. Dobro smo je stegnuli. Smrt ti je sve blize. Podizemo te. Smrt je sad tik blizu tebe. Drzimo te na visini. Smrt polako dize svoju sablju. I sve sto si osjetila je da smo te bacili, a u isto vrijeme je smrt zamahnula. Vampiri su pobjednici. Slogom unistavaju neprijatelja. Ovom prilikom pozivam Bellu da mi se pridruzi u borbi za brdo. Vampiri se bore bez straha.
Smithex The Vampire
Smithex The Vampire
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma

Male
Broj postova : 1543

Populacija : 607200

Dom : Svi-tj nijedan

Galeona :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue


Upozorenje :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue



http://www.bitefight.ba

[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Bajo pon oľu 24, 2008 2:40 pm

JEste li vi normalni...ni vukodlaci ni vampiri nece vladati brdom...mogu vladati samo ljudi poput mene. Sa mnom se dogodio novi preporod. Dojdailo mi je vise samo sjedit tako da se ponovno vracam svojoj vladavini. Vidim vas vampire okolo vatre, kako pricate i smijete se. Ipak necete jos zadugo, za nekoliko trenutaka molit cete za smrt da ne biste patili. Ja kao veliki čarobnjak pročuos sam se cijelim brdom. Čuli ste neke zvukove, koji su vas počeli podsjećati na mene, počinjete me tračati da sam slab, i nemoćan. Postajem bijesniji. Iz velike tmine neba vidite svjetlost, kad gle gore vatra u obliku križa. Prestrašili ste se, pitate se tko to čini, tko se to smije usuditi učiniti vama. I upravo ja zborim da sam to učinio, kod jednog se pojavio podsmijeh dok su ostali zabrinuto gledali. Opkoljeni ste križevima što vas čini ranjivim. Govorite kako sam kukavica, pa se koristim ovom taktikom gasim plamenove, da bi dokazao da sam ja najjači od svi. Polagano krećete na mene dok ja stojim na jednom mjestu, znajući da ste najveće naivćine koje postoje. Počinjete ubrzavati zvatim kolce i pogodim sve vampire. Postaju mrtvi kao da ih je netko probo nožem. Ali samo sam jednog poštedio bio je to Smithex. Za njega sam pripremio nepto posebno. Ogorčne je smrću drugi vampira, te on opet trči na mene. Naivan si. Kavez pada na tebe. A onda bacam male kolce medu tebe i opkoljavam te križevima. Ti patiš, osjećaš bol bilo bi ti lakše da si mrtav. Stvaram još više križeva i polagano te počinjem udarati kolcima. Ne možeš izdržati. Moliš za smrt nepretano. Kratim ti muke i dokrajčim te. I ja sam kralj brda i nitko više, ni bilo kakav drugi čovje, čarobnjak, vještica, vukodlak ni vampir !
Bajo
Bajo
Ravnatelj, prof. Ooms-a, psihic foruma te predstojnik Traviana, i predsjednik O.O
Ravnatelj, prof. Ooms-a, psihic foruma te predstojnik Traviana, i predsjednik O.O

Male
Broj postova : 592

Populacija : 1609001

Dom : Svi domovi

Galeona :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue


Upozorenje :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue



https://durmstrang.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Smithex The Vampire uto tra 01, 2008 12:24 pm

meni sad dosadno smisljat, evo vratio sam temu u igre, a sad se znojim na aukciji, pa jedino sto sad mogu uraditi je: ja te ubijem na koji god nacin zelis, i ja sma kralj brda.
Smithex The Vampire
Smithex The Vampire
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma

Male
Broj postova : 1543

Populacija : 607200

Dom : Svi-tj nijedan

Galeona :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue


Upozorenje :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue



http://www.bitefight.ba

[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Gost sri tra 02, 2008 1:02 pm

pitanje????svi ste vi bili ubijeni po nekoliko puta,kako ste se vratili u život?????
ugl.sada sam ja na redu.....
svi ste vi mračna bića,a što može pobijediti mrak?svijetlost.......jadan život?prejeben život....
Da to sam ja........svijetlost sa prejebenim životom.......moje cijenjeno ime je KARLY......
Nitko od vas mi nije ravan.....moja svijetlost,sreća,kojom ja isijavam,dokraja uništava i ono malo živoga što je ostalo od prijašnjih kraljeva......moja svijetlost uništava svu onu krv iz koje ste se vi nanovo i nanovo vraćali........svi vampiri su nestali,izdahnuli...osim smitexa jer se on dokraja vratio u život.........bajo je bio čarobnjak,ali vrlo mračan čarobnjak......kako sam mogla spasiti njegovu dušu???položila sam ga u grob i njegov duh sam začarala srećom i prelijepom blistavom svijetlošću..........bajo se predao toj svijetlosti i sada mi na grobu piše:SPOKOJ TI DUŠI;BAJO!!!
ostao je samo Smitex..............borba nije dugo trajala jer,mislim ipak,sam ja carica i nitko mi nije ravan,a smitex je jedan mali crni gmizavi crv koji sebe naziva Strašnim vampirom.......moš mislit....tko inače vlada među vampirima????cure,ali one su sve dokrajčene............i sada smitex misli da me može pobijediti....smije mi se malim bezobraznim smiješkom.smiješkom koji njemu govori:"nepobjediv sam!!!",ali taj smiješak meni govori nešto drugo-ovaj mali crv je pun sebe,misli da je strašan,ali je on ništa...tek puka sjena onoga što je bio.......
i kako sam ga ja na kraju pobijedila????bez puno muke...počela sam mu se približavati,ali on je vidipo svu tu svijetlost oko sebe i prepao se........ja sam ga dotaknula,a on se raspao kao da ga nikada nije bilo.....nijje bili niti ktvi,niti pepela......jednostavno se raspao i propao u zemlju i nikada se više vratio..........
i da,da.......ja sam kraljica brda i nitko mi nije ravan!!!!!!!!!!!!!!!!!BWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Smithex The Vampire sri tra 02, 2008 2:03 pm

Ne,ne,ne,ne,ne, NE!
Ja se ne raspadam tako lako! Ja sam sacinjen od vampira, i jos su me neki vampiri pojacali! Kroz mene tece cista vampirska krv! A ona se ne proljeva tako lako. Zadovoljna si sto si carica. Sto su svi protivnici mrtvi. Ali se malo cudis zasto sam ja tako brzo umro. Znas da sam imao prijatelja carobnjaka Baju. Dok razmisljas stize ti poruka. Jednostavno padne sa neba. U njoj te tvoji glasnici obajvjestavaju o najgorem. O tome kako je najjaci vampir kojeg je zenski vampir pojacao, da je TAJ vampir jos postao opasniji. Da nije mrtav. Da si ubila pogresnog. Onog samo slicnog njemu. Onog koji mu nije ravan. U poruci jos pise da sam bijesan. Da sam zedan. Ali da zelim TVOJU krv. Ali jos saznajes da nema samo pojacanog vampira. Saznajes da je Bajo tog vampira pretvorio u carobnjaka. Vampir, a carobnjak. Smrtonosna kombinacija.Znas da cu doci. Znas da cu pobjediti, i da o tome nema sumnje.Iznenada: zemlja se poce rascjepljivati. Samo nastaje rupa kao prava linija. Iznenadjena si, i ne shvatas sta se desava. Zemlja se umiri, i rascjepljivanje prestade. Iz zemlje izletim ja zraceci ubojitom aurom. "Sada moze i letjeti" iznenadjeno govoris. Lebdim na visini, i na tvoje cudo grcim se. "Slabi" govoris sa smjeskom. Ali aura oko mene postaje jaca, i crvena. Iznenada vrisnem, i nesto odjece se podera, i pade sa mene. Shvatis: "On jaca". Sada lebdim na niskoj visini, crvenih ociju, poderanom odjecom, i oko mene kruzi crvena aura, i ponekad vidis struju. Imam podocnjake, a kosa mi je duga, i tamno smedja. Nasmijesim se, i pocnem izgovarati neke rijeci koje ne razumijes. Iz onog procjepa se pocnu penjati stvorovi koji imaju trulu kozu, i smrdljivu odjecu. Pocnem se smijati naglas. Ti stvorovi te uhvate, i okrenu te prema meni. Pocnem letiti prema tebi, ispruzene ruke. Ocekujes udarac. Ocekujes udarac koji ce te odbaciti. Koji ce ti oduzeti zivot. Ali osjetis samo dodir. Samo dodir na tvom tjelu. Ali taj dodir pocne isisavati energiju iz tebe. Kada ti isisa skoro citav zivot, osjetis tu energiju. Ali ta energija nije u tebi, nego u meni. A znas da je taj dodir smrtonosan. na tvoje ocekivanje, iz svoje ruke "ispalim" tu energiju. Ta te energija unisti. Razori. Ubije. Gledam kako tvoje bezivotno tijelo pada na zemlju. Smijem se i zadovoljan sam. Zadovoljan sam jer sam kralj brda.
Smithex The Vampire
Smithex The Vampire
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma

Male
Broj postova : 1543

Populacija : 607200

Dom : Svi-tj nijedan

Galeona :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue


Upozorenje :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue



http://www.bitefight.ba

[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by sara-petra sri tra 02, 2008 8:53 pm

ja neću pisat knjigu.jednostavno te ugušim i uzmem krunu i to je to.ja sam kraljica.
sara-petra
sara-petra
Prof. Travarstva
Prof. Travarstva

Broj postova : 305

Populacija : 604500

Galeona :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue


Upozorenje :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue



[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Gost sri tra 02, 2008 10:22 pm

tolko si si dosadna da se sama ubiješ i ja sam kraljica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Smithex The Vampire čet tra 03, 2008 12:48 pm

ma ja sad nemam vremena za ono pisanje, pa:
Ja: karly jel mogu ja biti kralj?
karly: ma moze, nema frke
Ja: hvala


i ja sam kralj brda
Smithex The Vampire
Smithex The Vampire
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma

Male
Broj postova : 1543

Populacija : 607200

Dom : Svi-tj nijedan

Galeona :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue


Upozorenje :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue



http://www.bitefight.ba

[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Gost pet tra 04, 2008 2:52 pm

ajd....dobro......priznajem,kralj brda si....... 6 h7 f67

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Smithex The Vampire pet tra 04, 2008 6:21 pm

No comment
Smithex The Vampire
Smithex The Vampire
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma

Male
Broj postova : 1543

Populacija : 607200

Dom : Svi-tj nijedan

Galeona :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue


Upozorenje :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue



http://www.bitefight.ba

[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Smithex The Vampire pet tra 25, 2008 4:15 pm

ok ljudovi, zasto se vise ne pise ovde?
Smithex The Vampire
Smithex The Vampire
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma
Predstojnik Sonadora, Prof. Čarolija, 1. časnik broda, te računovođa foruma

Male
Broj postova : 1543

Populacija : 607200

Dom : Svi-tj nijedan

Galeona :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue


Upozorenje :
Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Right_bar_bleue



http://www.bitefight.ba

[Vrh] Go down

Igre: kralj/kraljica brda - Page 5 Empty Re: Igre: kralj/kraljica brda

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.